Strona główna » Kre-alkalyn – Najnowsza formuła kreatyny

Kre-alkalyn – Najnowsza formuła kreatyny

  • by


Kreatyna poprawia nasze wyniki sportowe. Zwiększa siłę, wytrzymałość, poprawia wygląd naszej sylwetki (szerzej w artykule: Kreatyna – magia białego proszku). Trzeba wiedzieć, że występuje w trzech postaciach: monohydratu (podobno prehistoria), jabłczanu (efektywniejsza forma monohydratu) oraz KRE-ALKALYNU – najmłodsze, suplementowe dziecko. Znakomita większość ćwiczących jest na nie napalona jak Arab na kurs pilotażu. I nie ma się co dziwić…

Według opinii specjalistów podstawową wadą monohydratu kreatyny jest to, że pod wpływem kwasu żołądkowego (styczności z wodą w organiźmie) szybko zmienia się
w kreatyninę – produkt uboczny wydalany z naszego organizmu wraz z moczem. W efekcie mamy duże straty w przyswajaniu preparatu, a co za tym idzie działa on mniej skutecznie.

Mądre głowy farmaceutyczne starały się jakoś temu zaradzić.

Po kilku latach badań
i testów udało się stworzyć nową technologicznie, buforowaną kreatynę pod nazwą KRE-ALKALYN. Środek reklamowany jako rewolucyjny, bardzo skuteczny i stosunkowo niedrogi. Nie sposób się tym nie zgodzić.
Większość moich znajomych go zachwala. Odkąd wszedł KRE ALKALYN posłałem monohydrat do lamusa. Bez porównania. Daje dużego powera i nie gromadzi wody pod skórą. Zwykła kredka tylko pozornie pompuje mięśnie. Nowy środek „nie oszukuje” – stwierdził Szymon (lat 21), który ćwiczy od 5 lat.

Oto podstawowe dane dotyczące tego suplementu:

KRE-ALKALYN, czyli najnowsza forma kreatyny. Zdecydowanie lepiej przyswajalny niż jej podstawowa forma – monohydrat (niektórzy producenci podają, że nawet 10 razy lepiej). Produkt został opatentowany w USA. Nie powoduje skutków ubocznych (np. bóle żołądka, które mogą występować przy stosowaniu zwykłej kreatyny).

Wiele firm oferuje swoje produkty, sygnując je nazwą Kre-Alkalyn. Trzeba jednak wiedzieć, że tylko jedna – Fittness Authority sprzedaje ten suplement w oryginalnej postaci. W całości wyprodukowanej w All American Pharmaceutical, amerykańskiej firmie posiadającej prawo nadruku numeru patentu KRE-ALKALYN (6,399,661). Daje to gwarancję, że kupiony przez nas produkt jest czysty i w pełni autentyczny.

Dawkowanie:

– w dni treningowe: 1,2 kapsułki na czczo lub przed treningiem oraz 1-2 kapsułki po treningu;

– w dni wolne od treningu: 1,2 kapsułki na czczo